Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Vettem egy fa 15.jullet

Vettem egy fa 15.jullet 2016 máj. 05 19:57 #1

Szia!

Én is kezdő 15-ös vagyok tavaly már jártam erre arra. Idén az osztályfelmérés és egy két verseny a cél :D! Balatonakarattyán van a kikötőm, szívesen látlak sok okosat nem tudok mondani, de vitorlázatuk! A műszaki 48000Ft de többet nem tudok segíteni tapasztalat híján.

Jó szelet!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vettem egy fa 15.jullet 2016 már. 24 12:06 #2

Sziasztok :) 3 év túrakatamarán vitorlázási gyakorlattal rendelkezem ami nem sok. Idén sikerült vásárolnom egy műanyagozott 15.fa jollét. A hajó alsó keresztbordái picict korhadtak. És a hajó festésre szorul. Az árbóc fából van de itt ott van rajta pár hosszirányú hasadás. A vásárlás picit kimerített anyagilag így a felujításnak csak szezon után állok neki. A hajó átlagos uszóképes de kopottas állapotban van, Sajnos a vizsga lejárt róla :( Mennyi levizsgáztatni? Mire kell odafigyelni kezdőként egy ilyen hajónál? Mik a tapasztalatok? Ha szakemberre bízom a felújítást legjobb legrosszab esetben mennyi pénzbe szokott kijönni? Köszönöm a befogadást és a segítséget. Szívesen beszélgetnék megismernék klubtagokat. 06303939347 beírásával előhozza az adatlapom a Facebook keresője. Sikeres előszezoni készülődést és jó szelet kívánok mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.100 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum