Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: bemutatkozás

bemutatkozás 2015 jún. 14 12:26 #1

Köszönjük!
Nagyon szeretjük már most, bár eléggé megviselte az idő. Nem tudom, van-e idehaza 15-ös túrahajó szakosztály, és ha jól látom a ti 15-ös nevetek sem lábban értendő ügye? Nm/ vitorlafelület... :-)
Most kis kipofozás lesz, sajna vagy 300 ezres tétel, és utána vízre megy.
De a hajó csak 460 kg, szóval hozzátok nem fér be...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

bemutatkozás 2015 jún. 13 19:29 #2

Kedves Annahajó,
Köszöntünk itt a fórumon és a túrajollésok közösségében! Eddig csak a Balatonon volt alkalmunk Fülessel hajózni, de szívesen kipróbálnánk majd más tavakon is a túrázást, a barangolást. Ezek a hajók erre készültek, remekül lehet sekélyebb vizeken, vagy a part mellett csónakázni velük.Bizonyára az egész család sok örömét leli majd az új hajótokban. Üdvözlettel Füles

bemutatkozás 2015 jún. 12 10:56 #3

értem. tudtommal a mérete miatt nem papíros a hajó. tévedek?

tisztában vagyok, hogy a hajóm nem az itteni osztályhoz tartozik de eddig nem leltem hasonlót a neten. ebben tudna segíteni?
Utolsó szerkesztés: 2015 jún. 12 11:00 Írta: Annahajó. Indoklás: kiegészítés

bemutatkozás 2015 jún. 12 10:55 #4

A hajó papírjait ott lehet rendezni.

bemutatkozás 2015 jún. 12 10:50 #5

Köszönöm a tanácsot, miért kellene megkeresnek a felügyeletet? Szeretnék bekapcsolódni a vitorlás életbe, és azt tanácsolja hogy kezdjem a közlekedés felügyeletnél?

Önnek is jó szelet jó egészséget!

bemutatkozás 2015 jún. 12 09:32 #6

Javaslom a közlekedésfelügyeletet.
Jó egészséget, és jó szelet!

bemutatkozás 2015 jún. 10 16:04 #7

Üdv mindenkinek! Boldog tulajdonosai lettünk egy Sunspot 15 kisvitorlásnak, Svájcból hoztam végre haza. A hajó 1974 ben született, és kissé kipofozásra vár, lévén azóta nem volt hozzányúlva... A futója Harbeck 650 és nincs semmi papírja, le kellene vizsgáztatni esetleg valamilyen magyarországi trélerépítő neve alatt. Ebben tudnátok tanácsot adni? Vagy valamilyen más megoldást?...
Pompás állapotú grósz és két fok vitorlája van, és az állókötélzet is príma, de a futókötelek totál kuka.
Nem tudom, hogy ezt a méretet kell-e lajstromozni és egyebeknek alávetni. Volt már két lajstromszáma, egy német és a svájci, ami fent is van rajta. Szeretnénk egy ideig lejárni a vizeinkhez, és tapasztalni, és később megállapodni valahol. Két kis gyerkőcünk van, 4 és 7 évesek, és egy garantáltan vízi vizslánk.
Szívesen bekapcsolódnánk a vitorlás életbe, erőnknek és időnknek megfelelően.
Köszönöm hogy olvastad, jó szelet!

Laci Anna zsombor és Janka
Oldalmegjelenítési idő: 0.114 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum