Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Osztálytalálkozó

Osztálytalálkozó 2015 máj. 06 21:04 #1

Sziasztok!

Luxi írta a régi fórumra:
"A neten olvasom Kővári észrevételét az osztályértekezlet iránt mutatott érdektelenségről. ERemélem ez egy kivételes alkalom volt, minden osztály életében vannak mélypontok, s ez az, nem kerülünk a süllyesztőbe Ezen a fórumon írok az újjal nem tudtam megbarátkozni, szerintem ez a megszokottabb mindenki számára."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 16 14:11 #2

Szervusztok!
2015 május 02-n 10:00-kor osztályértekezlet Siófokon a VSC telepen a Luxi műhelyben.
Napirend:
- 2014-évi ranglista győztes díjátadó.
- 2015-évi versenyek és versenyzők.
- Magyar Bajnoksággal kapcsolatos kérdések.
- Honlapunkkal kapcsolatos kérdések.
- Osztálypénz ismertetése.
- Egyéb.

Mindenki megjelenésére számítok: Szakács Árpád

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 14 22:03 #3

Kedves Géza,

levelemet az Osztályszövetség (röviden Flotta) tagjainak címeztem, azt hiszem hogy a megfelelő fórumon, hiszen a weboldalt a fórummal együtt mi tartjuk fenn, elsősorban a mi érdekeink mentén.

Egy szervezet működésének alapvető eleme a tagság, a tagságnak pedig vannak deklarált jogai, egy ilyen jogos igényt fogalmaztam meg, mint levelemből kiderült, az alapszabály szerinti demokratikus szavazást kérve.

Örülök hogy a fórumot "sokan" használják, ami viszont szomorú számomra hogy versenyzők egy ideje már nem.

A hajóosztály fennmaradása kiemelten fontos ügy számomra, ezért minden olyan hozzászólásnak és tettnek örülök ami ennek érdekében történik.
Én magam most csak a véleményemet tudom hozzáadni, viszont azt kérem hogy azt az érintettek gondolják át, én mindannyiunk érdekét tartom szem előtt mikor véleményezek vagy javaslok.

Szerintem itt most személyes ügy nincs, amit leírtam az közügy, ítélje meg a köz.

Tisztelettel és üdvözlettel,

Csimbi

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 09 16:19 #4

Régi tapasztalatom, a flotta ügyei mellékvágányra futottak, ha személyi érdek furakodott be. Meg kell találni a forró pontot, le lehet hűteni. Minden rendbe jön. De aztán odafigyelni. Kár lenne ezért a szépen induló fórumért. Nézzetek körül, van még egy ilyen? Már beszélnek róla.

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 07 12:40 #5

Nyílt levél a 15-ös Jolle osztályszövetség kapitányához.

T.Árpi!

Nekem a szezon kezdete előtt meg kell hoznom számos döntést, amihez ismernem kell a versenyszezon alakulását, a Flotta közös terveit.

Ezért nekem nem felel meg a júniusi időpont a flottagyűlésre.

A korábbi gyakorlatnak megfelelően, a tavasz kezdetén szeretnék kezdeményezni egy összejövetelt.

Ehhez - ha Te nem hívod össze - az Alapszabály 7. pontja szerint a tagok felének az ok megjelölésével írásban kérnie kell azt.

Kérem a Tisztelt tagokat, aki egyetért a korábbi időponttal (javaslatom szerint május 2.), az e-mailben vagy írásban a fórumon jelezze.

Ha nincs többségi akarat akkor természetesen alávetem magam annak az akaratnak ami van.

Árpi!

Az előző két leveled nagyon szép, de összességében az elmúlt másfél évet tekintve a véleményem szerint nem teljesítesz jól mint kapitány, ezért szeretném kezdeményezni egy új kapitány jelölését és megválasztását.

Rövid indoklás:

- az elmúlt másfél évben érdemi munkát mint kapitány nem végeztél.

Ha szeretnéd magad jelölni, annak semmilyen akadálya nincs, demokratikus szavazáson lehetsz újra kapitány.

Szeretném az Alapszabály módosítását is kezdeményezni (Alapszabály 7. pont), szeretném ha a kapitányt minden év szezonkezdete előtt, egy évre választanánk, azaz a megbízatás egy versenyszezonra szólna. Az újraválasztáshoz új jelölésre és szavazásra legyen szükség.

Szeretném továbbá a szavazatok módját megváltoztatni, azaz ne csak hajónként egy szavazat legyen (Alapszabály 3. pont), hanem minden tagnak legyen szavazati joga, de aki kormányosként vagy mancsaftként aktív versenyző az osztályban, annak a szavazat többet érjen, mint aki nem, aki tulajdonosként versenyez, esetleg még többet érjen a szavazata.
Ennek elég egyszerű és könnyen elmagyarázható okait látom.

Ezeket természetesen mint javaslat nyújtom be, és kérem a Tisztelt Urakat hogy egy érdemi vita után szavazzunk róluk.

Az osztályértekezleten ezeken kívül a további témákat javaslom megvitatni:

- 2015 évi bajnokság rendezése körül felmerült kérdések
- Fonyódot végleg feladjuk??
- az új weboldal és fórum véleményem szerint nem váltotta be a reményeket, szeretném ha ebben elmozdulnánk és lenne egy jól használható és működő oldalunk

Tisztelettel, Csimbi

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 01 13:24 #6

Bocs hogy beírtam valamit, valakinek a kérésére aki éppen nem tudta ezt megtenni... :oops:

Osztálytalálkozó 2015 ápr. 01 10:37 #7

Tamás!
A Csimbi miért üzenget? Ő is tud írni, akár telefonálni is!
Az osztályértekezlet összehívásával kapcsolatban, amennyiben az rendkívüli, és úgy gondoljátok, hogy nem vagyok benne partner, akkor az Alapszabályunknak megfelelően legyetek szívesek eljárni.
Én az első ranglista versenyünk, a Hamis Szalag előtti napra, a nevezés helyének, és idejének közelében tervezem.
De ha valami halaszthatatlan dolgot szeretnétek megtárgyalni, akkor egyszerűbb lenne ha nekem szóltok, és nem üzengettek.

Osztálytalálkozó 2015 már. 31 13:27 #8

Sziasztok!

A Csimbi üzenetét tolmácsolom:
Osztálytalálkozót hív össze 2015. május 02-án 10.00 órára Siófokra!
Oldalmegjelenítési idő: 0.123 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum