Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Galéria

Galéria 2015 már. 16 20:39 #1

Értem. Azt hittem valamit rosszul csináltam. Átérezlek, irígykedve, még hozzászólni sem tudok ezekhez a dolgokhoz. Valami célzás volt itt költségekre, nem akarok potyázni. Fizettek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Galéria 2015 már. 16 18:51 #2

Kedves Géza,

A galéria sajnos nem működik. Valamit elszúrtam a létrehozásánál, de nem tudom kijavítani.
Valójában törölni sem tudom, hogy ne látszódjanak az üres mappák.
Remélem, hogy előbb-utóbb jön Gergő, és rendbe teszi. :(

Galéria 2015 már. 16 15:10 #3

Nem tudok belépni a galériába. Vagy üres még? Ti fizettek ott valamit?
Utolsó szerkesztés: 2015 már. 16 15:11 Írta: géza.

Galéria 2015 feb. 01 19:40 #4

Vannak határok. Ha jól tudom, 1Gb. Addig nem célszerű bővíteni, amíg a jelenlegit sem látja senki.

Galéria 2015 feb. 01 18:36 #5

Sziasztok,
Mekkora tárhely áll rendelkezésre még képek és videók számára? Szerintem az új galéria létrehozásánál jó lenne még bővíteni képekkel és a továbbiakban is folyamatosan, ha nincs különösebb méretbeli korlát az anyagiak miatt.
A rendezgetés során többször végignéztem az összes képet, sok eseményről nincs rendes képdokumentáció.
Biztosan többünknél vannak még olyan képek, amik az osztály nevezetes eseményeit örökítik meg.

Galéria 2015 jan. 25 16:30 #6

Sziasztok,
A galériába a fentebb leírt módon a képeket átrendezgettem.
A régi albumban maradt néhány almappa, de készülhet az új fényképalbum. :)
Itt az alkalom, hogy mindenki bedobja a közösbe az arra érdemesnek tartott jollés képeit, amiket szeretne majd a flotta honlapján is látni.

Galéria 2015 jan. 18 20:36 #7

Köszönöm, műxik.

Galéria 2015 jan. 18 19:57 #8

Szia! Állítottam a jogosultságokon. Kérlek ellenőrizd, hogy most működik-e az áthelyezés! Ha nem, még bütykölök rajta.

Galéria 2015 jan. 17 09:33 #9

Gergő,
Kérlek, állítsd be részünkre az új mappák létrehozásához a galériában a jogosultságot!
A fájlkezelőn kívül sikerült mappát létrehozni, de a képek áthelyezésekhez is jogosultság kellene.
Utolsó szerkesztés: 2015 jan. 17 10:15 Írta: Székely Zoltán.

Galéria 2015 jan. 13 11:03 #10

Szia Gergő,
Megnéztem, működik, amit írtál. Hamarosan elkezdem az átnevezés/áthelyezéseket.

Galéria 2015 jan. 13 08:54 #11

Hosszú szünet után (amiért bocsánatot kérek), sikerült kialakítani, hogy viszonylag kényelmesen, és kontrollálható módon bárki tudja szerkeszteni a galériát, aki hozzáférést kér. Árpi és Zoli, egyelőre nektek van jogosultságotok a galéria fájljaihoz. Saját felhasználónevetekkel és jelszavatokkal a jolle-15.hu/administrator oldalon kell bejelentkeznetek. Felül a "Komponensek" legördülő alatt találjátok a "ProFiles" menüt. Ez egy kis webes fájlkezelő, ami hasonlóan működik, mint a számítógépeteken található. Tudtok vele másolni, áthelyezni, átnevezni. Mielőtt az oldalon láthatóvá tesszük a galériát, a következő a feladat:

A régi galéria és a régi phocagallery mappában található almappákat át kell nevezni egységes, visszakövethető formába. Én így képzeltem el: évszám-hónap--esemény
Ki kell takarítani az almappákat, vagyis az átnevezett mappákban tisztán csak a jpg fájlok legyenek.
A kész mappát át kell helyezni (nem másolni) a /galeria/regi mappából a /galeria mappába. Itt már találtok is egy mintát a Bajnokság képeivel.

Ha ezek megvannak, elkezdhetjük létrehozni az albumokat a PhocaGallery-vel, ami szintén a "komponensek" legördülő alatt található.

Ha valami nem egyértelmű, írjatok mailben! Előre is köszönöm a segítséget!

Gergő
Utolsó szerkesztés: 2015 jan. 13 10:13 Írta: Gergő @ Ger-Bea.

Galéria 2015 jan. 11 12:12 #12

Szia Gergő!
Történt előrelépés az új galéria dolgában?
Kell még az átnevezgetés?
Így olyan csupasz a galéria.

Galéria 2014 dec. 02 10:34 #13

Gergő!
Még nem kaptam meg az ígért információkat, hogy átnevezhessem a galéria képeit.
phoca_thumb_l_IMG_8371.jpg

Galéria 2014 nov. 15 16:41 #14

Emlékszem rá, de többször is mondtam, hogy föl vannak töltve. Csak elnevezve nincsenek.

Galéria 2014 nov. 15 16:31 #15

Nekem megvan az összes kép, csempeképpel, csoportokban, elnevezve. Csak fel kell töltögetni. Ha jól emlékszem, mondtam többször is.
Csak én béna vagyok hozzá, hogy feltöltsem.

Galéria 2014 nov. 15 15:56 #16

A galéria elindításához szeretnék kérni segítséget!

A /images/galeria mappában vannak ömlesztve a régi honlap fotói. Aki nagyjából képben van, hogy melyik fotó milyen eseményhez kapcsolódik, a mappákat átnevezhetné évszám-esemény formátumba. A bátor vállalkozóknak küldöm az FTP hozzáférést.

A Joomlára a Phoca Gallery-t telepítettem (ez volt a régi honlapon is), ha meglesznek az átnevezett mappák, ezen belül lehet láthatóvá tenni a fotókat.
Utolsó szerkesztés: 2014 nov. 15 16:02 Írta: Gergő @ Ger-Bea.
Oldalmegjelenítési idő: 0.144 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum